Наші Послуги

ФАРБУВАННЯ ВОЛОССЯ

Фарбування вважається важливим штрихом, що надає зачісці стильності, і водночас є прекрасною можливістю формування іміджу людини. Фарбування, поряд із моделюванням стрижок і зачісок, становить триєдину основу перукарської майстерності, є джерелом натхнення та засобом втілення нових професійних технологічних і художніх рішень. Ми готові втілити усі Ваші ідеї у реальність для того, щоб Ви захоплювались собою та своїм неповторним кольором волосся.

ПОСЛУГИ ДЛЯ ЧОЛОВІКІВ

Стиль та імідж – головні складові образу сучасного та успішного чоловіка. Саме вони допомагають йому досягнути нових висот, виразити його індивідуальність і самодостатність. Враховуючи усі потреби сучасного чоловіка, наша студія краси пропонує великий спектр послуг для чоловіків, а саме: сучасні перукарські послуги, нігтьовий сервіс, надання косметологічних послуг і догляд за обличчям.

ЛІКУВАННЯ ВОЛОССЯ

Незважаючи на те, що професійний догляд за волоссям уже давно перетворився на цілу індустрію, лікування волосся є однією з його важливих складових. Високоякісна косметика, яку ми використовуємо, надасть стовідсоткового ефекту усім процедурам та надовго збереже красу та здоровий стан Вашого волосся.

ПОСЛУГИ МАНІКЮРУ

Спеціалісти студії краси Modern Fashion Lіfе запропонують Вам різні види манікюру, якими Ви обов’язково залишитеся задоволеними. Гігієнічний манікюр приурочений до різних святкових подій, виконаний із застосуванням різноманітних технік, підкреслить красу Ваших рук та надасть їм ще більшої вишуканості. Майстри студії краси професійно виконають різні види педикюру, а також допоможуть уникнути будь-яких неестетичних проблем із нігтями.

ПЕРУКАРСЬКІ  ПОСЛУГИ

Здорове та доглянуте волосся – мрія багатьох! Густі локони або стильна стрижка додають впевненості та привертають захоплюючі погляди друзів і шанувальників. Наші кваліфіковані спеціалісти, які добре обізнані зі сучасними тенденціями у моді, запропонують Вам нову зачіску, проведуть оздоровчі процедури, яскраво підкреслять Ваш образ, при цьому Ви не тільки залишатиметеся самі собою, але й поглянете на себе по-новому.

ВІЗАЖ

Професійний макіяж – це справжнє мистецтво та чарівництво, яке перетворить і змінить Ваше життя на краще. Для кожної жінки вихід у світ – це свято, яке дозволяє приміряти на себе найрізноманітніші образи, які неможливі в повсякденному житті. Це привід виглядати по-особливому! Послуги професійного візажиста, на даному етапі швидкого темпу життя, дуже актуальні. Візаж є завершальним штрихом в образі кожної жінки. Не залежно від того, яка наближається подія, жінка повинна прекрасно виглядати та відчувати себе неповторною.

ПОСЛУГИ КОСМЕТОЛОГА

Доглянуте та здорове обличчя – показник ділової та успішної людини, яка слідує часу та завжди хоче бути на висоті. Проста, але доведена часом істина, у правильності якої переконані фахівці студії краси Modern Fashion Lіfе. Доглянута та здорова шкіра – показник ділової та успішної людини. Ми пропонуємо Вам комплекс косметологічних послуг, які покращать Ваше самопочуття, нададуть свіжість та підкреслять усі індивідуальні риси Вашої зовнішності.

ДОГЛЯД ЗА ТІЛОМ

Оздоровити та розслабити тіло у стрімкому ритмі сучасного життя – це справжнє блаженство. Студія краси Modern Fashion Lіfе надає комплекс послуг по догляду за тілом, а також доводить, що красиве та здорове тіло – це притаманна риса успішної та щасливої людини. Індивідуальний підхід, професіоналізм, особиста кваліфікована консультація фахівця, якісне виконання усіх видів робіт – все це пропонує студія краси Modern Fashion Lіfе.

SPA MENU

SPA-програма – це чудова можливість поєднати відпочинок і повноцінний догляд за собою. Кожен з нас має потребу в турботі та догляді. Spa-програми від компанії Gerard’s складені таким чином, щоб кожен міг вибрати собі відпочинок і догляд до душі. Ми створюємо для Вас атмосферу відокремленого курорту, щоб ніхто і ніщо не могли перешкодити Вам провести час для себе.

м. Львів, вул. Княгині Ольги, 5б

Пн-Сб: 10.00 – 20.00
Нд: 10.00 – 16.00

Instagram

Залиште свій номер телефону
і ми вам зателефонуємо